Firma PED-BRUK powstała w 1997 roku i specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej, budową dróg oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju podbudów przy zastosowaniu kruszyw drogowych, stabilizacji gruntu metodą frezowania a także kruszyw pozyskanych z recyklingu(kruszony beton, destrukt). Zlecone zadania firma wykonuje kompleksowo począwszy od wykonania projektu po uzbrojenie utwardzonego terenu w sieci wodnokanalizacyjne i energetyczne. We własnym zapleczu sprzętowym firma PED-BRUK posiada ponad pięćdziesiąt jednostek sprzętowych: ładowarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych, wozidła technologiczne, spycharki, równiarki, walce, układarki nawierzchni, kompletny tabor ciężarowy itp. Firma jest właścicielem kopalni piachu Zakład Górniczy nr 10 w Zalesiu oraz wytwórni betonów suchych. Dzięki tak rozbudowanemu zapleczu firma PED-BRUK jest konkurencyjna a powierzone zadania realizuje szybko i solidnie, zgodnie z zasadami obowiązującymi w drogownictwie.

Klientami firmy PED-BRUK są klienci indywidualni oraz duże przedsiębiorstwa, a także Urzędy Gmin i Urzędy Miast. Wykonujemy duże inwestycje, jednakże chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi na prywatnych posesjach.

Długoletnia praktyka oraz doświadczenie pozwala udzielać nam wydłużonych terminów gwarancji na wykonane usługi. Nasi pracownicy to zdyscyplinowani i sprawdzeni fachowcy, którzy dbają o jakość wykonanej usługi, czystość i ład przy pracy jaką wykonują.

Zapraszam do współpracy z firmą PED-BRUK!
Z poważaniem

Piotr Dudek – właściciel

Firma PED-BRUK wzięła udział w programie „Wsparcie w ramach dużego bonu – EDYCJA 2015”

tytuł projektu: „Przeprowadzenie badań i opracowanie receptury betonu do wykonywania podbudów drogowych na bazie kruszywa z recyklingu betonu i spoiwa hydrauliczno-pucolanowego z dodatkiem środka jonowymiennego”.

nazwa programu: „Wsparcie w ramach dużego bonu – EDYCJA 2015”

źródło finansowania: Projekt współfinansowany z budżetu państwa w ramach dotacji celowej”

nazwa Wykonawcy:  ” Instytut Badawczy Dróg i Mostów”

zakres projektu: ” Zdefiniowanie i oszacowanie sposobu rozwiązania problemów technologicznych związanych z produkcją betonu. Opracowanie nowej formuły wytwarzania betonu charakteryzującego się szczególnymi właściwościami korzystniejszych parametrów sprężysto – mechanicznych oraz mrozoodporności. Opracowanie planu wdrożenia nowego produktu wraz z technologią umożliwiającą produkcję w warunkach produkcyjnych firmy Ped-Bruk Zakład Budowlany Piotr Dudek.”